O NAS

SEWTECH jest firmą projektowo-wykonawczą powstałą w 2010 roku działającą w szeroko pojętej branży wodno-ściekowej. Firma została założona przez dwóch doświadczonych inżynierów z wzajemnie uzupełniających się dyscyplin inżynierii sanitarnej oraz inżynierii chemicznej. Od początku swego istnienia firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu technologii i inżynierii procesowej związanej z gospodarką wodno-ściekową zakładów przemysłowych oraz przedsiębiorstw komunalnych.

Za dobór technologii, opracowanie koncepcji i projektów technologicznych, odpowiada zespół doświadczonych inżynierów posiadających długoletnie doświadczenie w dziedzinach technologii chemicznej, inżynierii sanitarnej oraz biotechnologii przemysłowej.

Dysponując własnym laboratorium badawczym oraz stacjami pilotażowymi możemy podejść indywidualnie do każdego tematu określając optymalne warunki prowadzenia procesów fizykochemicznych oraz biochemicznych składających się na proponowane technologie oczyszczania ścieków, uzdatniania wody oraz zamykania obiegów wód technologicznych.

Oferowane przez nas technologie są każdorazowo optymalnie dobierane dla konkretnej aplikacji pozwalając nam na dostarczenie najlepszych rozwiązań, a doświadczenie zdobyte przy realizacji złożonych projektów w wielu sektorach są solidną podstawą do obdarzenia nas zaufaniem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań lub nietypowych problemów prosimy o bezpośredni kontakt, a na pewno znajdziemy dla Państwa rozwiązanie.

SEWTECH - INŻYNIERIA INSPIROWANA NATURA